IQOS Sigara Isıtma Cihazı – Beyaz

500,00

Whatsapp Sipariş - 0506 144 55 65
  • %100 Orijinal Ürün Garantisi!
  • Ürünlerimiz kesinlikle Kıbrıs dolum ya da benzeri karışık tütünler değildir!
  • Her zaman ülkesinden getirilen, ithal tütünleri sizler için temin etmekteyiz.
  • Lütfen orjinal paket kaplamalarına dikkat ediniz!

Stokta yok

Karşılaştır
Stok Kodu: IQOSW1 Kategoriler:

Açıklama

IQOS esasen üç parçadan oluşur; Bir cep şarj cihazı, eGo tarzında cihazın kendisi ve HEETS, tek kullanımlık “çubuklar” da 20’lik bir paket içeriyor. Çubuklar, tütün, VG, nikotin ve lezzet verici maddelerin karışımında oluşuyor ve sigara içimini taklit edebilmek için tasarlanmışlar.

IQOS ünitesi, tütünü buharlaştıran ancak muhtemelen yakmayan hassas bir sıcaklığa kadar ısıtır ve buhar üretir. Sonuç, bitki materyalinin içeriğini çıkarmak için iletken ısı kullanan Pax gibi taşınabilir bir “kuru ot” buharlaştırıcı kullanarak elde ettiğiniz buhara çok benziyor. Bununla birlikte, VG (vegetable glycerin) eklenmesi sayesinde tek başına tütün ile mümkün olandan daha fazla buhar oluşturur.

“Buhar ürününü (elektronik sigara) kullanırken olduğu gibi, öğrenmek biraz zaman alıyor”
Bu “diğer” buharlaştırıcılarda olduğu gibi, cihazı bir HEET (kısa sigara) ile yükledikten sonra, en üst seviyedeki ısı seviyesine ulaşmasını beklemeniz gerekir. Beklemek, birçok sigara içicisi için büyük bir sıkıntı olabilir. Temizleme de olabilir. IQOS’daki seramik ısıtma elemanları oldukça düzenli olarak temizlenmelidir ve unutursanız performans düşer.

Reason Foundation kıdemli üyesi olan, Brian Fojtik deneyimlerini şöyle sıralıyor : “İçimi gerçek sigara tadına çok benziyor”. “İqos cihazına sarılmış tütünden oluşan kısa sigaraları yerleştirdiğiniz zaman cihazı açıyorsunuz ve sigaranızı içmek için kısa bir zamanınız oluyor.(14 nefes çekmek yada 6dk lık süre gibi) cihazın bu özelliğin sayesinde, gerçek sigarayı taklit etmeye çalıştığını düşünebiliriz.”

“Sticks ağzınızda görünüyor ve mini-sigara gibi ağızda hissediliyor”. “Dolayısıyla, sigara içme deneyimine benzeyen iqos, birçok insanın sigara içiminde yaptıklarından farklı bir şekilde yaklaştıklarını öğrendiğimiz buharlama(elektronik sigara) gibi değil. Kısacası iqos içerken bir sigaradan nefes alacağınız duman miktarı kadar buharı üretirsiniz. Ayrıca, etkili bir şekilde nikotin salımını da başarmış gibi görünüyor. Yani iqos içerken herhangi bir sigara içerken ki gibi ihtiyacınız olan nikotin miktarını da alırsınız” diye ekliyor Fojtik.

Yorumlar

Değerlendirme
0
0 değerlendirme
1 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
5 Yıldız
0%
Oy ver!

Değerlendirme ve yorum yapabilmek için kayıtlı üye olmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

İlk yorumu yazın “IQOS Sigara Isıtma Cihazı – Beyaz”